Монтаж кондиціонерів

Розділи

За статистикою, у 90% всіх випадків причиною поломки кондиціонерів є неправильний монтаж. У такій ситуації ремонт агрегату може виявитися дорогим. Щоб уникнути зайвих видатків, краще довірити монтаж кондиціонера професіоналам. Так ви можете бути впевнені, що він буде встановлений правильно.

Замовити

Правильне встановлення кондиціонера: Крок за кроком по монтажу

Для монтажу кондиціонера фахівці проводять необхідні попередні роботи: перевіряють та при необхідності змінюють матеріали підключення, прокладають труби для циркуляції холодоагенту. Потім проводиться установка внутрішнього та зовнішнього блоків із підключенням їх один до одного. Після чого проводиться складання та перевірка всіх встановлених елементів. Отже, монтаж кондиціонера включає попередні перевірки, встановлення і підключення внутрішнього і зовнішнього блоків, складання і перевірку працездатності агрегату. Перед початком монтажу рекомендується ретельно вибрати та затвердити місце для встановлення блоків. Таким чином, правильно підібране та встановлене місце дозволить використовувати кондиціонер з максимальною ефективністю.

Щоб правильно встановити кондиціонер у квартирі, потрібно пройти декілька етапів робіт:

  1. Почати з монтажу трас, щоб протягнути магістраль для електрокабелю, дренажних та мідних трубок. Для цього використовується декоративний короб, який легко встановлювати та знімати.
  2. Далі встановлюється внутрішній блок. Для цього фіксується спеціальна пластина на місце встановлення кондиціонера. У цьому залишається місце підключення комунікацій.
  3. Потім встановлюється зовнішній блок, що кріпиться на кронштейнах. Залежно від ваги та розмірів блоку вибираються необхідні кріпильні елементи. Кондиціонер встановлюється горизонтально та може бути доповнений захисним козирком.
  4. Далі підключаються комунікації. Починаючи з електричних кабелів і закінчуючи дренажним шлангом, що виводиться надвір. Мідні труби для холодоагенту захищаються утеплювачем.
  5. Останнім етапом є заповнення трубок холодоагентом та перевірка герметичності системи. Після цього фахівці перевіряють працездатність агрегату та закладають отвори.

Встановлення та монтаж кондиціонерів в Україні, як правило, виконується за стандартними процедурами. Однак у деяких випадках корисно застосувати нестандартну установку. Процес поділяється на два етапи. На першому з них фахівці проводять протягування та штроблення комунікацій, а потім починається монтаж внутрішнього блоку. Найбільш практично застосовувати нестандартну установку при ремонтних роботах, що дозволяє приховати всі комунікації у стіні та зберегти органічність дизайну.

Вартість монтажу залежить від різних факторів , таких як тип обладнання та довжина магістралі. Крім того, місце для встановлення може бути важкодоступним, що вплине на розцінки. Тож у кожному даному випадку деталі оцінюються окремо.

Безкоштовна консультація

Впевнено довірте свої проекти професійним фахівцям

«Heat Market» надає клієнтам професійні послуги із встановлення кондиціонерів. Наші спеціалісти виконують роботи високої якості. Ви можете отримати кондиціонер із встановленням та довгостроковим обслуговуванням на нашому інтернет-магазині heatmarket.com.ua. Також ми розповімо вам детально про ціни та особливості надання послуг по всій Україні. З будь-яких питань можна дзвонити до нашого представника та отримати інформацію про вартість встановлення кондиціонера.

( 34 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*